Shellac - hit v nehtovém designu!

Lak, který vydrží tři týdny krásný a lesklý, to už není sci-fi, ale skutečnost! To nám potvrdila i paní Kateřina Smith, majitelka úspěšného salónu Beauty Style, která nás pozvala do Kunratic, abychom společně objevili revoluční výrobek firmy CND, který změnil myšlení i chování současných zákaznic nehtařských studií.shelak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak jste se dozvěděli o Shellacu?

červený lakVěděla jsem o něm již ze zahraničních časopisů a jen jsem čekala, až se dostane až k nám. Chodila jsem se do modeláže nehtů (distributora výrobků CND) ptát, kdy už bude možné si jej objednat.  Ten produkt se mi líbil jako takový, balení jsou přehledná a skvěle se s ním pracuje.

 

 

Co vám tato služba přinesla?

Kromě nových zákaznic i změnu služeb. Asi ve 80 % se zákaznice s gelovými nehty přeorientovaly jen na Shellac. Takřka přestal být zájem o klasickou manikúru a všichni chtějí místo toho právě Shellac. Oblíbily si ho ale i klientky s umělými nehty. Nanášíme jej místo vrchního laku nebo barevných gelů. Rozmohla se také poptávka po pedikúře s jeho použitím.

V čem si ho klientky tak chválí?

Jednoduše funguje. Nejvíc ovšem slyšely na to, že na rozdíl od gelové úpravy či úpravy nehtu pomocí gel-laků, se nehty neničí, nemusí se pilovat, aplikace je neuvěřitelně rychlá, mohou s nehty dělat prakticky cokoli a vypadají stále nádherně leskle. Co se týče pedikúry, je skvělé, že na rozdíl od gelu, je Shellac tak tenký, takže i v botách nebo lyžácích vám nepřekáží.

Pro koho byste tuto službu doporučovala?

Doporučuji ho všem, má totiž všestranné využití. Ale rozhodně by jej měly zkusit ženy, které mají problémy s nehty, ať už jsou lámavé, křehké nebo hodně namáhané. Je to skvělé řešení i pro ženy, které si kousají nehty. To máme v praxi vyzkoušené.

Když k vám klientky přichází, vědí o Shellacu? Jaká je informovanost o této službě?

Bohužel povědomí je ještě malé. Je to přeci jen novinka. Většina těchto klientek ví o laku, který vydrží tři týdny, nebo že jsou na trhu nějaké gel-laky. To je ale všechno.

Narazila jste na nějakou nevýhodu?

Nenarazila. Jediné, co mě mrzí, je nedostatek kvalitních propagačních materiálů. Ale to se týká všech výrobků obecně, které se dostávají na náš trh z ciziny. Jako by si nikdo neuvědomoval, že to, jak to vypadá, produkt prodává – od pěkných propagačních stojanů, přes profesionální informační letáky.

Přiznala jste, že Shellac změnil myšlení a zájem o některé služby. Jak vnímáte tuto změnu?

Ano, je pravda, že Shellac zastínil jiné služby jako p-shine, klasické lakování nebo manikúru. Dokud to však bude lidi bavit, jsem spokojená a nevadí mi to.


A co vy, už jste o Shellacu slyšely?laky barvy

 


 

 

 

 

 

 

 

Co byste měly o Shellacu vědět...

návod