CND™ PLEXIGEL

VYLEPŠENÝ GELOVÝ SYSTÉM  PRO  BEZCHYBNĚ VYPADAJÍCÍ  NEHTY - MODELACE PŘÍMO ŠTĚTCEM Z LAHVIČKY!

Představujeme rozšíření nabídky unikátního gelového systému CND™ PLEXIGEL, a to pět stavebních barevných odstínů pro různé odstíny pleti. Od nynějška můžete Vyplňovat! Opravovat!, Tvarovat a Stavět BAREVNĚ!

Technologie PLEXIGEL je navržena pro všestranné a pohodlné řešení na jakýkoliv problém s nehty. CND™ PLEXIGEL poskytuje 3+ týdny nošení s pevností a délkou za minimální čas strávený v salonu. Nyní s možností volby tělových odstínů.

Klientky díky systému CND™ PLEXIGEL získají prodloužené a odolné nehty s tělovým odstínem, který bude ideální volbou pro jejich tón pleti.

Podpořen vědou hluboce zakořeněnou ve zdraví nehtů.  CND™ PLEXIGEL je formulován tak, aby vytvaroval, modeloval a chránil nehty bez poškození*.

Odstíny:

Porcelain: teplá měkká bílá se žlutými podtóny. Ideální pro přirozeně vypadající francii, pro jakýkoliv tón pleti.

Oat Milk: světle béžová s růžovými podtóny. Dokonalý barevný závoj pro přirozeně vypadjící nehty.Vhodné pro jakýkoliv odstín pleti.

Soft Blush: neutrální jemná, tlumená růžová s broskvovými podtóny. Vhodné pro jakýkoliv odstín pleti.

Spiced Taffy: teplý odstín karamelu se žlutými podtóny pro středně tmavou až tmavou pleť.

Milky Mauve: studený odstín moka s fialovými podtóny pro středně tmavou pleť.

 

„Naším cílem je vždy zachovat a chránit přírodní nehty, což přibližuje nehtový průmysl a jeho klienty zase o krok blíže! CND PLEXIGEL® COLOR BUILDER je jedinečnou volbou pro silné a přirozeně vypadající nehty. S pěti doplňujícími se odstíny, které se přizpůsobí různým odstínům pleti, klientům poskytuje přirozeně prodloužené nehty vytvořené s lehkostí, bez jakéhokoli poškození, bez spousty kelímků, tub a nepořádku“. říká spoluzakladatelka CND®, Jan Arnold.